Etiket arşivi: 2013

Greyder Bot Modelleri 2013

2013 yılında tasarım açısından farklı bot çeşitleri göze çarpıyor. Alıcıları ile buluşan bu botların tercih edilme açısından da sorun yaşamadığı açık bir şekilde ortada. Kısa boyutlara sahip botların da modeller arasında görüldüğü söylenmesi gereken bir başka nokta.

Greyder bot modelleri 2013 yılında belli başlı noktalarda çeşitliliğe vurgu yapmış durumda. Tabanlarının kalınlığıyla akıllara kazınan Greyder botlarının bazılarında yeni senede farklılıklar gözleniyor. Kalınlığının azaltılıp üst kumaşının kalitesini koruduğu ve daha da modernleşen botlar alıcılar tarafından sıklıkla alınan modellerden. Botlardaki renk dağılımına baktığımızda ise ortaya karışık renklere sahip botlar çıkıyor.

Kadınlar için tasarlanan botlarda ise topuk kısmının yükseltildiği yeni dünya düzenine uygun botlar görülüyor. Topuklu botların daha da fazlalaştığı bu senede resmi kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilecek botlar kamu görevlileri adına rahatlıkla alınıp kullanılabilir duruyor. Siyah rengi ile kamu görevlilerine cazip görünen botların kalitesi ve dayanıklılığı ile alıcıların memnuniyetini sağlayacağı şimdiden düşünülüyor. Siz de bot alırken bir Greyder mağazasına girmeyi unutmayın.

CAT Bot Modelleri 2013

CAT Bot modelleri 2013’de de kendini hemen belli ediyor. 2012 yılından farklı olarak yeni ürünler bu yıl raflardaki yerlerini almış durumda. Su geçirmez özelliğinin üzerinde durulan bu botlar renk tonlaması ile çok farklılık oluşturmasa da kalite bakımından geçen senelere göre daha üst düzey bir görüntü çiziyor.

Bacak iç kısmından fermuarlı çeşitlerinin sayı olarak biraz daha arttığı bu yılda renk olarak açık kahve tonlar hemen dikkat çekiyor. Bot markalarının hemen hemen hepsinde var olan ve siyah renk tonlaması ile her türlü kıyafetin altında şık duran bot modelleri de çok tercih ediliyor. Yeni ürünlerden bazılarının boyu kısa ve “more colors” adında bir özelliğe sahip. Bu özellik ile botlar artık tek renk olmaktan çıkıyor ve çeşitli renklerin bir kombinesi haline geliyor.

Kullanıcılara şiddetle tavsiye edilen 2013 bot modelleri alıcıların pişman olmadan giyebileceği cinsten. Tasarım açısından da farklı botların olduğu 2013 modellerine göz atmalısınız. Takım elbisenin altına giyilebilecek tarzda sade siyah botlar yine mağazalarda mevcut durumda.