Etiket arşivi: bot modelleri 2014

Greyder Bot Modelleri 2013

2013 yılında tasarım açısından farklı bot çeşitleri göze çarpıyor. Alıcıları ile buluşan bu botların tercih edilme açısından da sorun yaşamadığı açık bir şekilde ortada. Kısa boyutlara sahip botların da modeller arasında görüldüğü söylenmesi gereken bir başka nokta.

Greyder bot modelleri 2013 yılında belli başlı noktalarda çeşitliliğe vurgu yapmış durumda. Tabanlarının kalınlığıyla akıllara kazınan Greyder botlarının bazılarında yeni senede farklılıklar gözleniyor. Kalınlığının azaltılıp üst kumaşının kalitesini koruduğu ve daha da modernleşen botlar alıcılar tarafından sıklıkla alınan modellerden. Botlardaki renk dağılımına baktığımızda ise ortaya karışık renklere sahip botlar çıkıyor.

Kadınlar için tasarlanan botlarda ise topuk kısmının yükseltildiği yeni dünya düzenine uygun botlar görülüyor. Topuklu botların daha da fazlalaştığı bu senede resmi kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilecek botlar kamu görevlileri adına rahatlıkla alınıp kullanılabilir duruyor. Siyah rengi ile kamu görevlilerine cazip görünen botların kalitesi ve dayanıklılığı ile alıcıların memnuniyetini sağlayacağı şimdiden düşünülüyor. Siz de bot alırken bir Greyder mağazasına girmeyi unutmayın.

En Güzel Bot Modelleri 2014

Kış aylarına şimdiden hazırlık yaparak ekonomik bir şekilde alışveriş yapmak isteyen hem erkekler hem de bayanlar için birbirinden güzel bot modellerini hazırladık. 2014 yılının soğuk kış aylarında kadınların ve erkeklerin ayaklarını soğuklardan koruyacak olan botlar sadece koruma amaçlı değil aynı zamanda şıklıkları ile de dikkat çekerek beğeni topluyor.

2014 bot modelleri arasından sizler için hazırladığımız birbirinden şık ve kaliteli botlar ile en soğuk kış günlerinde bile hem üşümeyecek hem de oldukça şık görünebileceksiniz. Geçtiğimiz yılın modası geride kalır iken 2014 trendlerine uyarak sizlerde aşağıda yer alan bot modellerine muhakkak göz atmanızı gerekiyor.

Bot modelleri 2014 galerimizde yer almakta olan birbirinden şık ve göz alıcı erkek ve bayan bot modelleri 60 liradan başlayan fiyatlar ile mağazalarda satılır iken marka, model ve kaliteye göre fiyatları yükselmektedir.