Etiket arşivi: botlar

Erkek Bot Modelleri 2014

Botlar, kış günlerinde bayanlar kadar erkekler tarafından da tercih ediliyor. Birbirinden güzel bot modelleri kış ayları için marka kalitesi ile hazırlanır iken birbirinden ünlü ayakkabı mağazaları 2014 yılı için hazırladıkları bot modellerini görücüye çıkarttı.

Erkek Bot Modelleri 2014 galerimizde yer alan birbirinden güzel, şık ve kaliteli botlar ile kış aylarında soğuk havalardan etkilenmeyecek ve üşümesi gereken en son yer olan ayaklarınızı soğuk kış mevsiminde korumayı başarabileceksiniz.

2014 Erkek Bot Modelleri galerimizde sizlere sunduğumuz kaliteli bot modellerini ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok farklı ayakkabı mağazalarından uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. En güzel bot modellerine ekonomik olarak ulaşmak istiyor iseniz elinizi çabuk tutun !

Bayan Bot Modelleri 2014

2013-2014 sezonunda oldukça soğuk geçecek olan kış günlerinde ayaklar kuşkusuz ki en çok önlem alınacak olan bölgeler arasında yer alıyor. 2014 sezonunda pek çok yeni ayakkabı modelleri karşımıza çıkar iken bayan bot modelleri 2014 yılında şık ve kaliteli olarak karşımıza çıkıyor.

Bayan bot modelleri 2014 yılında oldukça şık ve kaliteli olacak iken birbirinden güzel yeni modeller mağaza vitrinlerinde yer alıyor. Bot alacak olan kadınların ilgi gösterecekleri bu botlar hemde kaliteleri ile dikkat çekecek.

2014 bayan bot modelleri galerimizde yer alan birbirinden güzel modellere yukarıdaki galerimizde ulaşacağınız gibi uygun fiyatlar ile de satın alabileceksiniz. Eğer şık, güzel ve estetik bir ayakkabıya aynı zamanda kaliteli olarak sahip olmak istiyor iseniz 99 liradan başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

En Güzel Bot Modelleri 2014

Kış aylarına şimdiden hazırlık yaparak ekonomik bir şekilde alışveriş yapmak isteyen hem erkekler hem de bayanlar için birbirinden güzel bot modellerini hazırladık. 2014 yılının soğuk kış aylarında kadınların ve erkeklerin ayaklarını soğuklardan koruyacak olan botlar sadece koruma amaçlı değil aynı zamanda şıklıkları ile de dikkat çekerek beğeni topluyor.

2014 bot modelleri arasından sizler için hazırladığımız birbirinden şık ve kaliteli botlar ile en soğuk kış günlerinde bile hem üşümeyecek hem de oldukça şık görünebileceksiniz. Geçtiğimiz yılın modası geride kalır iken 2014 trendlerine uyarak sizlerde aşağıda yer alan bot modellerine muhakkak göz atmanızı gerekiyor.

Bot modelleri 2014 galerimizde yer almakta olan birbirinden şık ve göz alıcı erkek ve bayan bot modelleri 60 liradan başlayan fiyatlar ile mağazalarda satılır iken marka, model ve kaliteye göre fiyatları yükselmektedir.