Greyder Bot Modelleri 2013

2013 yılında tasarım açısından farklı bot çeşitleri göze çarpıyor. Alıcıları ile buluşan bu botların tercih edilme açısından da sorun yaşamadığı açık bir şekilde ortada. Kısa boyutlara sahip botların da modeller arasında görüldüğü söylenmesi gereken bir başka nokta.

Greyder bot modelleri 2013 yılında belli başlı noktalarda çeşitliliğe vurgu yapmış durumda. Tabanlarının kalınlığıyla akıllara kazınan Greyder botlarının bazılarında yeni senede farklılıklar gözleniyor. Kalınlığının azaltılıp üst kumaşının kalitesini koruduğu ve daha da modernleşen botlar alıcılar tarafından sıklıkla alınan modellerden. Botlardaki renk dağılımına baktığımızda ise ortaya karışık renklere sahip botlar çıkıyor.

Kadınlar için tasarlanan botlarda ise topuk kısmının yükseltildiği yeni dünya düzenine uygun botlar görülüyor. Topuklu botların daha da fazlalaştığı bu senede resmi kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilecek botlar kamu görevlileri adına rahatlıkla alınıp kullanılabilir duruyor. Siyah rengi ile kamu görevlilerine cazip görünen botların kalitesi ve dayanıklılığı ile alıcıların memnuniyetini sağlayacağı şimdiden düşünülüyor. Siz de bot alırken bir Greyder mağazasına girmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>